אודות המרכז

המרכז הישראלי ל EMDR הוקם על ידי בכיר מטפלי ה EMDR בישראל ד"ר אודי אורן ושותפיו יעלה לבבי וד"ר רוני סימונס במטרה לחזק את מודעות הציבור לשיטה טיפולית חשובה זאת ולהוות מוקד ידע וטיפול בכל רחבי הארץ.

המרכז הישראלי לEMDR מאגד בתוכו עשרות מטפלים מומחים  (פסיכולוגים ועובדים סוציאליים), בעלי הכשרה מתקדמת ב- EMDR ושיטות טיפול ממוקדות נוספות. הקליניקות פזורות ברחבי הארץ באופן המאפשר לנו לתת מענים טיפוליים לילדים, בני נוער, בוגרים וקשישים כמעט בכל איזור בארץ.

מנהלי המרכז הישראלי ל EMDR

ד"ר אודי אורן

פסיכולוג קליני ורפואי, בוגר התכנית בפסיכולוגיה קלינית של Boston University.

מטפל, מדריך ו-Trainer ב- EMDR. המורה הראשי של השיטה בארץ, יו"ר עמותת EMDR – ישראל, ונשיא לשעבר EMDR Europe Association.

בעל ניסיון אזרחי ובמסגרת שירות מילואים בשימוש ב-EMDR מזה כ-15 שנה. כפסיכולוג רפואי בעל ניסיון בעבודה עם מטופלים הסובלים ממצבים סומטיים שונים.  משלב בעבודתו עם מבוגרים ונוער את גישת ה- EMDR , עם עקרונות טיפול הבאים מתחומי הגישה ההתנהגותית – קוגניטיבית, הגישה מערכתית, גישת הפסיכולוגיה הרפואית, וגישת הפסיכולוגיה החיובית.  

משמש כחלק מצוות ההוראה של היחידה ללימודי המשך של אוניברסיטת תל-אביב ללימודי פסיכותרפיה פרטנית וקבוצתית לטיפול בתגובות דחק פוסט טראומטיות, וכחלק מצוות ההוראה של נט"ל –  נפגעי טראומה על רקע לאומי.

יעלה לבבי

עובדת סוציאלית קלינית (M.S.W), ובוגרת בית הספר לפסיכותרפיה של אוניברסיטת תל- אביב.

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת.

מטפלת מוסמכת ומדריכה ב- EMDR, מדריכה ומנחה קבוצות הדרכה.

בעלת מומחיות וניסיון רב בתחום הטיפול בנפגעי פוסט טראומה בכלל  וטראומה מינית בפרט. עוסקת במתן טיפול פרטני לבוגרים, בני נוער והדרכת הורים. משתמשת רבות ב- EMDR , ומשלבת עקרונות טיפול מה- CBT ו- SE (תיקון חוויה גופנית).

חלק מצוות ההוראה של תוכנית ללימודי המשך של אוניברסיטת בר אילן ללימודי פסיכותרפיה עם נפגעי טראומה מינית, מנחת הכשרות למטפלים במבוגרים וילדים שנוצלו מינית ומדריכה צוותים מקצועיים בתחום.

ד"ר רוני סימונס

פסיכולוג קליני בכיר בוגר התוכנית בפסיכולוגיה קלינית ב Nova University.

לשעבר הפסיכולוג הקליני הראשי וראש מחלקת מדעי ההתנהגות במשרד ראש הממשלה – ת"א.

מתמחה בטיפול קצר מועד וממוקד המשלב את הגישה הקוגנטיבית – התנהגותית עם EMDR לטיפול במגוון בעיות וקשיים בעיקר בבעיות סומטיות (עם דגש על כאב וכאבי ראש), פוביות, חרדות וטראומה. מטפל בכל קבוצות הגיל. כמו כן עוסק בכל הקשור לחרדת במה וביצוע, שיפור ביצועים והכנה מנטאלית אצל ספורטאים, נגנים ושחקנים. מתמחה בטיפולים קבוצתיים ממוקדים לבעיות חרדה.

מלמד טיפול קוגנטיבי התנהגותי במסגרת התוכנית ללימודי פסיכותרפיה ממוקדת באוניברסיטת בר אילן וכן מרצה במכללת בית ברל.

 

מטפלים בפריסה ארצית

השאירו פרטים

מוזמנים לכתוב לנו

info@emdr-center.co.il

*דוא"ל וטלפון חובה

דילוג לתוכן